5 mega samochodów z silnikami czołgów

Uwaga! Wideo uruchamiaj ZAWSZE z włączoną blokadą reklam, bo wyskoczą reklamy i nieprzewidywalne okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz go i zatwierdź. Niektóre filmy wgrywają się i uruchamiają nawet 10-60 sekund (uzbrój się w cierpliwość). FILM NIE DZIAŁA? ODŚWIEŻ STRONĘ! Nadal nie działa? Zgłoś to a naprawimy (jeśli się da)!

Miłośnicy samochodów mają czasem bardzo oryginalne, a nawet dziwne pomysły. Projekty te nie mają praktycznego zastosowania, nie przynoszą żadnych znaczących korzyści, a często nawet ich autorzy nie odpowiadają na pytanie: dlaczego to zrobili? Niemniej jednak pomysł, aby do prostego samochodu wcisnąć silnik czołgowy, od lat nie opuszcza umysłów wielu entuzjastów. A chcąc mieć wyjątkowy samochód, czasami tworzą kolejny szalenie mocny i ciężki samochód Frankensteina. Niektóre z najbardziej nieprawdopodobnych z nich zobaczysz w tym filmie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy plików wideo na serwerze - publikujemy linki i wklejki iframe ze stron zewnętrznych, których regulaminy zabraniają łamania praw autorskich. Roszczenia prawne kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z własnymi modyfikacjami.