5 gwiazd, które zmieniły się nie do poznania

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Istnieje opinia, że ​​ludzie się nie zmieniają. Niestety, patrząc na niektóre hollywoodzkie gwiazdy, nie można tego powiedzieć. Fascynacja chirurgią plastyczną w Hollywood doprowadziła do tego, że wiele ukochanych twarzy publiczności uległo widocznym przemianom na przestrzeni lat. Podczas gdy niektórzy celebryci wydają ogromne sumy, aby wyglądać młodo, inni wcale nie dbają o swój wygląd.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.