41 przedziwnych rzeczy sprzedanych za niesamowitą cenę

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź. Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Załóżmy, że masz 90 tyś. USD. Kupisz samochód, mieszkanie, czy może wybierzesz się na wycieczkę jachtem dookoła świata? Ha! Za te pieniądze pewien entuzjasta owadów z Japonii kupił do swojej kolekcji ogromnego chrząszcza z rodziny jelonkowatych. Niektóre przedmioty potrafią zadziwić nie tylko swoją pomysłowością czy designem, ale także absurdalnie wysoką ceną. Tak, każdy z nas inaczej rozumie słowo „drogi”. Istnieje jednak wiele niesamowitych rzeczy, które kosztują znacznie więcej, niż większość z nas byłby w stanie sobie wyobrazić. I nie mówimy tu jedynie o złocie i diamentach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.