41 niezwykłych faktów, które uznasz za zmyślone (ale nie są)

Uwaga! Wideo uruchamiaj ZAWSZE z włączoną blokadą reklam, bo wyskoczą reklamy i nieprzewidywalne okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz go i zatwierdź. Niektóre filmy wgrywają się i uruchamiają nawet 10-60 sekund (uzbrój się w cierpliwość). FILM NIE DZIAŁA? ODŚWIEŻ STRONĘ! Nadal nie działa? Zgłoś to a naprawimy (jeśli się da)!

Australia jest domem dla wielu niezwykłych gatunków zwierząt i ptaków. Australijska natura jest tak unikatowa, że stanowi naprawdę silny argument, by wybrać się do tego pięknego kraju. Większość australijskich zwierząt nie występuje nigdzie indziej na świecie. Weźmy na przykład wombaty. Czy wiecie, że zwierzęta te kopią wielokilometrowe podziemne nory i tunele?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy plików wideo na serwerze - publikujemy linki i wklejki iframe ze stron zewnętrznych, których regulaminy zabraniają łamania praw autorskich. Roszczenia prawne kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z własnymi modyfikacjami.