40 mało znanych faktów o samochodach

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Po świecie jeździ ponad miliard samochodów, aż dziwne, że jakoś pamiętamy, gdzie zaparkowaliśmy nasz. Ano. Zaskakujące, jak mało ludzie wiedzą o swoich własnych samochodach. Nie zastanawiało was nigdy, jaki jest ich najpopularniejszy kolor? Wcale nie ciemnofioletowy. Jaką część samochodów można poddać recyklingowi? Albo dlaczego kierunkowskaz wydaje ten irytujący dźwięk? Wiecie, że samochody elektryczne nie są takim nowoczesnym odkryciem? Na początku XX w. niemal 40% automobili było elektrycznych. Kolejne 40% miało napęd parowy, a nieco ponad 20% jeździło na benzynie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.