4 porady, jak przetrwać na tonącym statku wycieczkowym

Uwaga! Wideo uruchamiaj ZAWSZE z włączoną blokadą reklam, bo wyskoczą reklamy i nieprzewidywalne okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz go i zatwierdź. Niektóre filmy wgrywają się i uruchamiają nawet 10-60 sekund (uzbrój się w cierpliwość). FILM NIE DZIAŁA? ODŚWIEŻ STRONĘ! Nadal nie działa? Zgłoś to a naprawimy (jeśli się da)!

Co robić, jeśli wasz statek tonie? Jak przeżyć? Czy da się z niego uciec? Nawet największe statki wycieczkowe mogą nie przetrwać zderzenia z gigantycznymi falami… albo górą lodową. Żeby się ochronić, najlepiej jest być przygotowanym na każdą sytuację awaryjną. Najważniejsze jest jednak nie wpadać w panikę i stosować się do instrukcji bezpieczeństwa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy plików wideo na serwerze - publikujemy linki i wklejki iframe ze stron zewnętrznych, których regulaminy zabraniają łamania praw autorskich. Roszczenia prawne kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z własnymi modyfikacjami.