39 niewłaściwie wykonywanych czynności oraz błędnie interpretowanych emoji

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Nawet codzienne czynności, które na pozór wydają się proste, można wykonywać na różne sposobów. Jeden z tych sposobów jest lepszy od innych, ale zaskakująco często używamy tych gorszych. Ba, z czasem zatracamy pierwotne znaczenie pewnych rzeczy… jak choćby emotek! Nawet nie podejrzewasz, ale wysłałeś “buziek” mając na myśli jedno, a przekazując coś zupełnie innego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.