36 rekordów świata, które może kiedyś pobijesz

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Księga rekordów Guinnessa istnieje już od 65 lat. Co roku trafia do niej 6000 nowych rekordów spośród 50 000 zgłoszeń. I wygląda na to, że ludzie zawsze znajdą jakiś sposób, żeby bić nowe rekordy. A wiele z nich jest bardzo dziwacznych. Utrzymajcie na brodzie pachołki, jednocześnie jadąc tyłem na rolkach na wysokim obcasie i obracając na brzuchu hula hop wielkości basenu ogrodowego!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.