35 ciekawostek, które sprawią, że kosmos wyda się wam jeszcze bardziej tajemniczy

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Cześć wam! Przed wami kolejny filmik o kosmicznych ciekawostkach! Wszechświat to niesamowite miejsce, o którym bez przerwy uczymy się czegoś nowego. Ciężko jest wyobrazić sobie rozmiar naszej galaktyki i pojąć, ile jeszcze skrywa tajemnic. Czy wiedzieliście na przykład, że ocean na Jowiszu jest największy w całym Układzie Słonecznym? Jednak w przeciwieństwie do ziemskich oceanów, ten jest wypełniony nie wodą, lecz metalicznym wodorem!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.