30 tajemniczych faktów o ciele człowieka

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź. Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Nasze ciała są jednymi z najbardziej skomplikowanych maszyn, jakie kiedykolwiek powstały. Jak wszystkie inne zaawansowane struktury, wysyłają mnóstwo informacji o defektach: w tym przypadku o funkcjonowaniu organów wewnętrznych i różnych układów. Jednak często je ignorujemy, co jest poważnym błędem. Na przykład, gdy dzwoni nam w uszach. Słyszymy niekiedy syczenie, gwizd, bzyczenie, a nawet ryk. Jednak te dźwięki nie mają zewnętrznego źródła. Dlatego nazywa się je „fantomowymi”. Ale dlaczego dzwoni nam w uszach?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.