30 tajemniczych faktów o ciele człowieka

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Nasze ciała są jednymi z najbardziej skomplikowanych maszyn, jakie kiedykolwiek powstały. Jak wszystkie inne zaawansowane struktury, wysyłają mnóstwo informacji o defektach: w tym przypadku o funkcjonowaniu organów wewnętrznych i różnych układów. Jednak często je ignorujemy, co jest poważnym błędem. Na przykład, gdy dzwoni nam w uszach. Słyszymy niekiedy syczenie, gwizd, bzyczenie, a nawet ryk. Jednak te dźwięki nie mają zewnętrznego źródła. Dlatego nazywa się je „fantomowymi”. Ale dlaczego dzwoni nam w uszach?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.