30 przypadków pomysłowych zachowań zwierząt

Uwaga! Wideo uruchamiaj ZAWSZE z włączoną blokadą reklam, bo wyskoczą reklamy i nieprzewidywalne okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz go i zatwierdź. Niektóre filmy wgrywają się i uruchamiają nawet 10-60 sekund (uzbrój się w cierpliwość). FILM NIE DZIAŁA? ODŚWIEŻ STRONĘ! Nadal nie działa? Zgłoś to a naprawimy (jeśli się da)!

Sądzicie, że człowiek jest ukoronowaniem przyrody? Że jest najmądrzejszy ze wszystkich istot? Być może z punktu widzenia ewolucji tak jest, ale naukowcy odkryli już dawno, że zwierzęta są znacznie mądrzejsze, niż mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka, a pod pewnymi względami są nawet bardziej utalentowane i uzdolnione niż ludzie. W dzisiejszym filmiku opowiem wam o zwierzętach, które swoim postępowaniem zachwyciły cały świat.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy plików wideo na serwerze - publikujemy linki i wklejki iframe ze stron zewnętrznych, których regulaminy zabraniają łamania praw autorskich. Roszczenia prawne kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z własnymi modyfikacjami.