30 największych rzeczy na świecie – porównanie

Uwaga! Player może nie działać w Operze! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Film nie działa - odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da!

Jakie są największe rzeczy na świecie? Dawno temu światem rządziły istoty znacznie większe od nas – były to prawdziwe, prehistoryczne giganty. Ale nawet dziś matka natura potrafi zaskoczyć nas swoimi ogromnymi dziełami. A przy nich chcąc nie chcąc będziemy czuć się bardzo mali. Na przykład największy kwiat na planecie waży tyle co cztery cegły! A objętość największej jaskini wynosi aż 400 000 basenów olimpijskich!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.