3 maja, czyli dziś

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

„Co jest lepsze – dyktatura czy demokracja? Demokracja jest znacząca – trzeba dużo dyskutować, trzeba szukać kompromisów, a to jest trudne” – mówi dr Karlsten Holste. „Trzeci maja, czyli dziś” to film dokumentalny, który opowiada o historii Konstytucji 3 maja. Zdjęcia dokumentalne przeprowadzono w Polsce, Litwie, Ukrainie i w Niemczech. Film dedykowany politykom, którzy gnani żądzą władzy i kontroli, zapomnieli, dlaczego powstała konstytucja.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.