29 niezwykłych sztuczek magicznych, które wykonasz w domu

Uwaga! Wideo uruchamiaj ZAWSZE z włączoną blokadą reklam, bo wyskoczą reklamy i nieprzewidywalne okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz go i zatwierdź. Niektóre filmy wgrywają się i uruchamiają nawet 10-60 sekund (uzbrój się w cierpliwość). FILM NIE DZIAŁA? ODŚWIEŻ STRONĘ! Nadal nie działa? Zgłoś to a naprawimy (jeśli się da)!

Czy kiedykolwiek patrzyliście na magików i myśleliście z podekscytowaniem: „Jak to jest w ogóle możliwe?” A co, gdybyśmy wa powiedzieli, że wszystkie te niesamowite sztuczki magiczne mają proste wyjaśnienie, a niektóre z nich są tak łatwe, że możecie je bez trudu odtworzyć w domu, zaskakując znajomych i członków rodziny!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy plików wideo na serwerze - publikujemy linki i wklejki iframe ze stron zewnętrznych, których regulaminy zabraniają łamania praw autorskich. Roszczenia prawne kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z własnymi modyfikacjami.