29 miejsc ze snów… albo koszmarów

Uwaga! Player może nie działać w Operze! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Film nie działa - odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da!

Znacie to dziwne uczucie ze snów? Coś jest nie tak, ale nie możecie dojść, co to takiego. Na świecie istnieją miejsca, które zrobią na was to samo NIEJASNE wrażenie! Możecie na przykład wybrać się nad jezioro Bled, w Słowenii, zobaczyć wspaniały zamek, który zdaje się dryfować na wodzie i poczuć się jak w bajce! Z drugiej strony, są też takie miejsce jak Dark Hedges w Irlandii Północnej, które przyprawią was o ciarki! Przedstawiamy najbardziej fascynujące miejsca na tej planecie. Zobaczymy czy was zachwycą…a może przerażą!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.