27 przydatnych przedmiotów, które zawdzięczamy szczęśliwemu przypadkowi

Uwaga! Wideo uruchamiaj ZAWSZE z włączoną blokadą reklam, bo wyskoczą reklamy i nieprzewidywalne okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz go i zatwierdź. Niektóre filmy wgrywają się i uruchamiają nawet 10-60 sekund (uzbrój się w cierpliwość). FILM NIE DZIAŁA? ODŚWIEŻ STRONĘ! Nadal nie działa? Zgłoś to a naprawimy (jeśli się da)!

Niektóre przedmioty, których używamy na co dzień, powstały przez zupełny przypadek! Nie wyobrażamy sobie przecież naszego życia bez mikrofalówki czy lodów na patyku – kto by pomyślał, że zostały one wynalezione właściwie przez pomyłkę? Zawsze jest cienka granica między genialnym wynalazkiem a kompletną porażką. Dobrze jednak mieć świadomość, że czasem błędy i niepowodzenia mogą doprowadzić do czegoś wspaniałego i przydatnego dla wielu osób, prawda?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy plików wideo na serwerze - publikujemy linki i wklejki iframe ze stron zewnętrznych, których regulaminy zabraniają łamania praw autorskich. Roszczenia prawne kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z własnymi modyfikacjami.