27 prostych sztuczek magicznych

Uwaga! Wideo uruchamiaj ZAWSZE z włączoną blokadą reklam, bo wyskoczą reklamy i nieprzewidywalne okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz go i zatwierdź. Niektóre filmy wgrywają się i uruchamiają nawet 10-60 sekund (uzbrój się w cierpliwość). FILM NIE DZIAŁA? ODŚWIEŻ STRONĘ! Nadal nie działa? Zgłoś to a naprawimy (jeśli się da)!

Zobacz jak wykonać iluzje optyczne, które wydają się fizycznie niemożliwe. To doskonały sposób na zrobienie psikusa znajomym i doskonałą zabawę. By wykonywać sztuczki płynnie musisz dużo ćwiczyć, inaczej twoje występy będą zbyt powolne.

Zacznijmy od triku, w którym dziewczyna zjada swoje palce. Udaje, że je żuje, zarządzając jednocześnie czasem tak, by ukryć swoje palce, które niby odgryzła.

Następnie mamy sztuczkę z przesuwającą się czapką. Do tego triku musisz na siebie włożyć za dużą kurtkę i, zamiast trzymać ramię w rękawie, trzymaj je blisko torsu, tak by móc poruszać czapką, ale też by publiczność nie wiedziała co robisz.

Jak sprawić by twoje pieniądze latały? To proste. Obejrzyj film. Musisz tylko umocować niewielkie kawałki słomki do tylnej części banknotu i przewlec przezeń niewidoczną nitkę. Zrobione! Nie zapomnij by ćwiczyć przed lustrem przez jakiś czas by ćwiczyć profesjonalne wykonanie.

Zobacz zaskakujące triki z wodą! Nalej wodę do przezroczystej szklanki i podgrzej przez 8 minut w mikrofalówce. Następnie włóż do niej ołówek. Tak, woda zaczyna bulgotać! Możesz zamiast ołówka, włożyć do wody nóż lub cukier.

Magnesy nie tylko są niezwykle przydatne w domu, ale także są niezbędnymi elementami fantastycznych eksperymentów! Zrób magnes lewitujący, samoobracający się miedziany zwój czy wodny kompas. Możesz wykonać naprawdę wiele magicznych sztuczek z użyciem magnesu.

Źródło: 5-minutowe Sztuczki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy plików wideo na serwerze - publikujemy linki i wklejki iframe ze stron zewnętrznych, których regulaminy zabraniają łamania praw autorskich. Roszczenia prawne kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z własnymi modyfikacjami.