25 wskazówek od weteranów podróżowania

Uwaga! Wideo uruchamiaj ZAWSZE z włączoną blokadą reklam, bo wyskoczą reklamy i nieprzewidywalne okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz go i zatwierdź. Niektóre filmy wgrywają się i uruchamiają nawet 10-60 sekund (uzbrój się w cierpliwość). FILM NIE DZIAŁA? ODŚWIEŻ STRONĘ! Nadal nie działa? Zgłoś to a naprawimy (jeśli się da)!

Przekonacie się, dlaczego nie powinniście pić kawy w samolocie, ani zamawiać 6-osobowego pokoju w hostelu. Jak możecie zaoszczędzić przy korzystaniu z transportu publicznego, oraz zwiedzaniu muzeów i innych atrakcji. Dowiecie się, dlaczego najlepiej kupować prodykty spożywcze w supermarkecie na dwie godziny przed zamknięciem sklepu. W tym filmiku znajdziecie wszystko to i dużo więcej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy plików wideo na serwerze - publikujemy linki i wklejki iframe ze stron zewnętrznych, których regulaminy zabraniają łamania praw autorskich. Roszczenia prawne kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z własnymi modyfikacjami.