25 wskazówek od weteranów podróżowania

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Przekonacie się, dlaczego nie powinniście pić kawy w samolocie, ani zamawiać 6-osobowego pokoju w hostelu. Jak możecie zaoszczędzić przy korzystaniu z transportu publicznego, oraz zwiedzaniu muzeów i innych atrakcji. Dowiecie się, dlaczego najlepiej kupować prodykty spożywcze w supermarkecie na dwie godziny przed zamknięciem sklepu. W tym filmiku znajdziecie wszystko to i dużo więcej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.