25 sztuczek, które uratują cię w niezręcznej sytuacji

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź. Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Może się zdarzyć, że w czyjejś obecności czujesz onieśmielenie. Albo przed ważnym spotkaniem dopada cię czkawka. Takie sytuacje mogą przydarzyć się każdemu i bywają powodem sporego stresu. Ale dzięki kilku prostym sztuczkom możesz pomóc sobie w tarapatach i uniknąć niezręcznych chwil. Wyobraź sobie, że masz zamiar kichnąć, ale nie chcesz zwracać na siebie niepożądanej uwagi. Po prostu połaskocz językiem górne podniebienie. Pięć do dziesięciu sekund zazwyczaj wystarczy, by przeszła ci ochota na kichanie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.