25 szokujących faktów o Układzie Słonecznym

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Wiesz, że Układ Słoneczny ma ponad 4 miliardy lat? Swoją drogą, pewnie pamiętasz, że w 2006 roku Pluton został pozbawiony statusu planety? Przypomnę ci, dlaczego tak się stało i jak się go klasyfikuje obecnie. Poza tym, udowodnię ci, jak bardzo masywne jest nasze Słońce. Jest znacznie większe niż to sobie wyobrażamy. Czeka na ciebie 25 niesamowitych faktów o Układzie Słonecznym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.