25 niezwykłych zjawisk we Wszechświecie

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Nasza planeta zawsze znajduje nowe sposoby na zaskoczenie swoich mieszkańców: tworzy ogniste tęcze, chmury polarne, błyskawice wulkaniczne, czarne dziury czy trąby wodne. Te niesamowite zjawiska naturalne, choć bardzo rzadkie, zapierają dech w piersiach. Na szczęście, możemy jeszcze je zobaczyć na własne oczy. Świat jest pełny najróżniejszych tajemnic, a świadomość, że jeszcze nie zobaczyliśmy wszystkiego, napawa optymizmem i budzi ekscytację.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.