25 kulinarnych sztuczek

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź. Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Czołem łasuchy! W dzisiejszym filmiku pokażemy wam niesamowite przepisy i sztuczki, dzięki którym zaoszczędzicie mnóstwo czasu i pieniędzy w kuchni. Zobaczycie, jak wykorzystać resztki jedzenia i jak z kilku składników stworzyć pyszne przekąski. Czy wiecie, jak łatwo robi się uśmiechnięte buźki na tostach? Wystarczy pozgniatać palcem kromkę chleba w odpowiednich miejscach przed włożeniem do tostera. Sprawdźcie, jak robimy to na filmiku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.