25 kulinarnych sztuczek

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Czołem łasuchy! W dzisiejszym filmiku pokażemy wam niesamowite przepisy i sztuczki, dzięki którym zaoszczędzicie mnóstwo czasu i pieniędzy w kuchni. Zobaczycie, jak wykorzystać resztki jedzenia i jak z kilku składników stworzyć pyszne przekąski. Czy wiecie, jak łatwo robi się uśmiechnięte buźki na tostach? Wystarczy pozgniatać palcem kromkę chleba w odpowiednich miejscach przed włożeniem do tostera. Sprawdźcie, jak robimy to na filmiku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.