23 sztuczki producentów, które już na ciebie nie zadziałają

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Kupujecie tabliczkę czekolady, na której jest napisane, że jest o jedną czwartą większa niż poprzednia edycja. Mniam. Potem bierzecie do ręki szampon, w skład którego wchodzą tylko „naturalne składniki”, i który jest w dodatku zaskakująco tani. Uuu! A teraz stop. Czy naprawdę myślicie, że zrobiliście interes życia? A może to producenci was oszukują? Zastanówcie się. Handlowcy to spece od manipulacji. Oto triki jakie stosują by was oszukać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.