22 nieprawdopodobnie czyste zakątki świata

Uwaga! Player może nie działać w Operze! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Film nie działa - odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da!

Nasza planeta miała miliony lat na stworzenie swoich arcydzieł i wygląda na to, że raczej nie próżnowała. Na Ziemi jest w bród wspaniałych miejsc – tych całkowicie naturalnych i tych nieco „ulepszonych” ręką ludzką. Fascynują nas i sprawiają, że nabieramy ochoty na podróże, by zobaczyć je na własne oczy. Nasz świat jest cudowny, a dziś opowiemy Wam o kilku rzadkich miejscach, które są wyjątkowo… czyste.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.