21 przerażających stworzeń z morskich głębin

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Przyroda stale zaskakuje nas swoją różnorodnością. Przeciętny człowiek nawet nie słyszał o większości gatunków zamieszkujących naszą planetę i zdumiałby się groteskowym wyglądem niektórych zwierząt. Im dalej w las, tym robi się dziwniej, tyle że w tym wypadku „las” to głębia oceanu. Przed wami najbardziej osobliwe i tajemnicze organizmy zamieszkujące morza i oceany. Przekonajcie się, czy faktycznie są tak straszliwe, jak słyszeliście.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.