20 sposobów na zabezpieczenie samochodu przed kradzieżą

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Jak zabezpieczyć samochód przed kradzieżą? Jesteście pewni, że Wasz samochód jest bezpieczny, kiedy zostawiacie go na całą noc na parkingu lub przed biurem? Każdego roku podstępni przestępcy kradną miliony samochodów na całym świecie. To około 800 000 w samych Stanach Zjednoczonych! Złodzieje stają się coraz bardziej pomysłowi. Nauczyli się wyłączać alarmy i otwierać zamki. Zwykle odjeżdżają kradzionym autem już po 20 sekundach!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.