19 rzeczy, których funkcje cię zastanawiają

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Jeśli macie ochotę poznać niesamowite fakty, którymi zaskoczycie swoich przyjaciół, trafiliście idealnie! Dzięki tym ciekawostkom każdy stanie się ekspertem od rozmów przy stole i mistrzem fascynujących konwersacji. I nie trzeba mieć do tego żadnego dyplomu! Czy kiedykolwiek zastanawialiście się na przykład, dlaczego ołówki są żółte a stoły do bilarda zielone?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.