19 błędów skracających żywotność twojego smartfona

Uwaga! Player może nie działać w Operze! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Film nie działa - odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da!

Tworzycie zdrowy związek ze swoim telefonem komórkowym? Dbacie o niego, traktujecie go z szacunkiem i zawsze trzymacie blisko siebie… Ale czy wasz telefon zaczął wracać późno do domu, wciskać wam kiepskie wymówki dotyczące miejsca pobytu, usuwać historię połączeń, żebyście nie widzieli, do kogo dzwoni? Jesteście pewni, że nie jest to toksyczny związek? Możliwe, że tak, jeśli zbyt często popełniacie pewne błędy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.