18 szczegółów dotyczących pasażerów, które personel pokładowy zauważa w 3 sekundy

Uwaga! Wideo uruchamiaj ZAWSZE z włączoną blokadą reklam, bo wyskoczą reklamy i nieprzewidywalne okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz go i zatwierdź. Niektóre filmy wgrywają się i uruchamiają nawet 10-60 sekund (uzbrój się w cierpliwość). FILM NIE DZIAŁA? ODŚWIEŻ STRONĘ! Nadal nie działa? Zgłoś to a naprawimy (jeśli się da)!

Dzień dobry, witamy na pokładzie! Jeśli często latacie samolotem, znacie ten tekst na pamięć. W chwili powitania, załoga lotu sprawdza też różne, ważne szczegóły, które was dotyczą: począwszy od budowy ciała, skończywszy na biżuterii, którą macie na sobie. Zauważą, jeśli jesteście kolegą po fachu, ważny jest dla nich wasz ogólny stan zdrowia, potrafią stwierdzić, w którym tygodniu ciąży jest kobieta, obchodzi ich to, czy jesteście dla nich mili i zapamiętają was, jeśli jesteście niemili. Ale dlaczego?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy plików wideo na serwerze - publikujemy linki i wklejki iframe ze stron zewnętrznych, których regulaminy zabraniają łamania praw autorskich. Roszczenia prawne kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z własnymi modyfikacjami.