18 sygnałów mowy ciała, które zdradzają, czy można komuś zaufać

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Czy zastanawialiście się kiedyś, skąd biorą się pewne uczucia? To zadziwiające, jak każdy wyjątkowy umysł działa podobnie na pewnym poziomie. Znając charakterystyczne zachowania ludzi, łatwiej jest się nam komunikować i radzić w towarzystwie. Warto też opanować odczytywanie mowy ciała i wiedzieć, które sygnały świadczą o tym, że nasz rozmówca jest zły, zdenerwowany… albo po prostu kłamie w żywe oczy! Przyjrzyjmy się temu bliżej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.