18 sekretów, których nie zdradzi ci nawet najmilszy taksówkarz

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Jeśli często podróżujecie taksówkami, raczej zdajecie sobie sprawę, że kierowcy mają pewne sekrety, których nie ujawniają pasażerom. Przykładowo, jeśli taksówkarz na lotnisku uzna, że nie jesteście tutejsi, może zafundować wam wycieczkę krajoznawczą, której w ogóle nie chcieliście! Zdarza się też, że niektórzy kierowcy uruchamiają licznik jeszcze przed rozpoczęciem kursu. Posłuchajcie, na co powinniście zwracać uwagę, kiedy zamawiacie kurs; dlaczego zawsze trzeba sprawdzać taksometr i z jakiego powodu oczekiwanie na przyjazd trwa tak długo?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.