18 rzeczy, które dzieją się z ciałem, kiedy nie ćwiczysz

Uwaga! Wideo uruchamiaj ZAWSZE z włączoną blokadą reklam, bo wyskoczą reklamy i nieprzewidywalne okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz go i zatwierdź. Niektóre filmy wgrywają się i uruchamiają nawet 10-60 sekund (uzbrój się w cierpliwość). FILM NIE DZIAŁA? ODŚWIEŻ STRONĘ! Nadal nie działa? Zgłoś to a naprawimy (jeśli się da)!

Jeśli lepsza kondycja fizyczna i siłą nie motywują was do treningów, być może musicie spojrzeć na nie z innej strony. Ujemna motywacja polega na tym, że poznajecie niepożądany rezultat czegoś i nie chcecie, żeby do niego doszło. A więc co takiego może się stać, jeśli w ogóle nie będziecie ćwiczyć? Niezależnie od wieku aktywność fizyczna jest niezmiernie ważna dla zdrowia i samopoczucia. Ćwiczenia pobudzają metabolizm, rozwijają mięśnie i spalają tłuszcz. A jakie procesy zachodzą w organizmie, jeśli przestajecie trenować?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy plików wideo na serwerze - publikujemy linki i wklejki iframe ze stron zewnętrznych, których regulaminy zabraniają łamania praw autorskich. Roszczenia prawne kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z własnymi modyfikacjami.