18 Ogólnopolski Dziecięcy Festiwal Piosenki i Tańca Konin 1997

Uwaga! Player może nie działać w Operze! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Film nie działa - odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da!

Koncert laureatów. Wystąpili: Big Warsaw Band, Robert Janowski, Wojciech Malajkat, Martyna Drzewiecka, Jakub Molęda, Radosław Szczyglinski, Eliza Wydrych, Jakub Majorowski, Liliana Nawrocka, Karolina Rzeźwicka, Marysia Więckowska, Karolina Serocka, Joanna Dembler. Zespoły taneczne: Fryga, Nowinka, Kamionek, Trzpioty, Mała Fantazja, Plus, Luz, Złote dzieci,Flik, Balbinki, Mozajka, Parada, Twist, Gwarkowie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.