18 dowodów, że twój dom obserwują złodzieje

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Jak dowiedzieć się, że złodzieje wzięli Was sobie na cel? Wielu ludzi chroni swoje domy na różne sposoby – montują kamery bezpieczeństwa, lampy z czujnikiem ruchu, inteligentne zamki i zaawansowane technologicznie gadżety. Ale nie zawsze w porę zauważają, że złodzieje zaczęli już obserwować ich domy i czekają na odpowiedni moment, żeby posunąć się o krok dalej. Dzisiaj pokażemy Wam najczęstsze schematy, których zwykle trzymają się włamywacze. Posiadając te informacje łatwiej będzie Wam zabezpieczyć swoje mienie. Zwróćcie również uwagę na to, jak zapobiegać kradzieży (nawet jeśli na pierwszy rzut oka wskazówki wydają się trywialne).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.