17 umiejętności survivalowych — jak szybko reagować w zderzeniu z naturą

Uwaga! Wideo uruchamiaj ZAWSZE z włączoną blokadą reklam, bo wyskoczą reklamy i nieprzewidywalne okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz go i zatwierdź. Niektóre filmy wgrywają się i uruchamiają nawet 10-60 sekund (uzbrój się w cierpliwość). FILM NIE DZIAŁA? ODŚWIEŻ STRONĘ! Nadal nie działa? Zgłoś to a naprawimy (jeśli się da)!

Nawet po usłyszeniu komunikatów ostrzegawczych ludziom często się wydaje, że przecież nic poważnego im nie grozi. A przez to jesteśmy bezbronni i nieprzygotowani na niebezpieczne sytuacje. Co prawda katastrofy nie zdarzają się zbyt często, ale i tak musimy nauczyć się szybko reagować, żeby mieć większe szanse na przetrwanie. Warto wiedzieć, jak postępować, by uniknąć najgorszych scenariuszy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy plików wideo na serwerze - publikujemy linki i wklejki iframe ze stron zewnętrznych, których regulaminy zabraniają łamania praw autorskich. Roszczenia prawne kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z własnymi modyfikacjami.