17 umiejętności survivalowych — jak szybko reagować w zderzeniu z naturą

Uwaga! Player może nie działać w Operze! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Film nie działa - odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da!

Nawet po usłyszeniu komunikatów ostrzegawczych ludziom często się wydaje, że przecież nic poważnego im nie grozi. A przez to jesteśmy bezbronni i nieprzygotowani na niebezpieczne sytuacje. Co prawda katastrofy nie zdarzają się zbyt często, ale i tak musimy nauczyć się szybko reagować, żeby mieć większe szanse na przetrwanie. Warto wiedzieć, jak postępować, by uniknąć najgorszych scenariuszy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.