17 umiejętności survivalowych — jak szybko reagować w zderzeniu z naturą

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Nawet po usłyszeniu komunikatów ostrzegawczych ludziom często się wydaje, że przecież nic poważnego im nie grozi. A przez to jesteśmy bezbronni i nieprzygotowani na niebezpieczne sytuacje. Co prawda katastrofy nie zdarzają się zbyt często, ale i tak musimy nauczyć się szybko reagować, żeby mieć większe szanse na przetrwanie. Warto wiedzieć, jak postępować, by uniknąć najgorszych scenariuszy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.