17 przedmiotów, które miały początkowo zupełnie inne zastosowanie

Uwaga! Wideo uruchamiaj ZAWSZE z włączoną blokadą reklam, bo wyskoczą reklamy i nieprzewidywalne okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz go i zatwierdź. Niektóre filmy wgrywają się i uruchamiają nawet 10-60 sekund (uzbrój się w cierpliwość). FILM NIE DZIAŁA? ODŚWIEŻ STRONĘ! Nadal nie działa? Zgłoś to a naprawimy (jeśli się da)!

Jakbyście się poczuli, gdybyście pewnego dnia wynaleźli coś niezwykłego, a potem ktoś stwierdziłby, że wasz wynalazek byłby w sumie niezłym wieszakiem na płaszcze, i od tej pory wszyscy używaliby go właśnie w tym celu? Wierzcie lub nie, okazuje się, że taka sytuacja nieraz miała już miejsce w przeszłości i pewnie nie raz się powtórzy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy plików wideo na serwerze - publikujemy linki i wklejki iframe ze stron zewnętrznych, których regulaminy zabraniają łamania praw autorskich. Roszczenia prawne kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z własnymi modyfikacjami.