17 fajnych wynalazków z hollywoodzkich filmów, które stały się faktem

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Uczeni nie przestają nas zaskakiwać swoimi wynalazkami. Niektóre z nich wyglądają jak żywcem wyjęte z filmów science-fiction. Ale tworzenie ich stało się już możliwe. I niektóre z nich jak najbardziej istnieją! Robotyczne egzoszkielety, dzięki którym stajemy się 20-krotnie silniejsi, gigantyczna łódź podwodna zdolna pozostać pod wodą przez 4 tygodnie czy rozgrzany do białości palnik spawalniczy bez problemu przecinający stal. Przedstawiamy 17 wynalazków, które w niedalekiej przyszłości staną się elementem życia codziennego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Automat zamienia playery YouTube na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.