17 aktorskich gwiazd, które inteligencją przewyższają absolwentów najlepszych uczelni

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

W Hollywood ważna jest sława, charyzma, talent i… inteligencja. Okazuje się, że, jeśli chodzi o iloraz inteligencji, wiele aktorów i aktorek może konkurować z wybitnymi naukowcami. Czy wiedziałeś, że Shakira swój pierwszy wiersz napisała w wieku 4 lat? Albo że Rowan Atkinson miał najlepsze oceny w szkole? Sprawdźmy, kto jeszcze jest na liście supermądrych celebrytów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube) zakazujących piractwa. Automat zamienia playery YouTube na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.