16 wyssanych z palca mitów, które opowiadali ci rodzice

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Przez całe życie wmawiano ci, że „musisz pić 8 szklanek wody dziennie!”. Ale czy to faktycznie prawda? I czy wielbłądy naprawdę magazynują w garbach wodę? A nietoperze – są ślepe? Czy marchewka poprawia wzrok? I czy czekolada jest szkodliwa? Cóż, najwyższy czas, obalić nieco mitów! Istnieje wiele dobrze znanych prawideł, które wcale ale to wcale nie są prawdziwe! Dziś mamy dla ciebie niezły test wiedzy ogólnej! Prawda czy fałsz? Potrafisz rozpoznać? Sprawdź, jaki z ciebie bystrzacha!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.