16 sztuczek, dzięki którym ocenisz ludzi niczym ekspert od mowy ciała

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Lubisz wszelkiej maści sztuczki psychologiczne? To świetnie trafiłeś! Mowa ciała jest kluczową formą komunikacji, choć jest niewerbalna. Jak ją odczytywać? Co, jeśli ktoś długo się w ciebie wpatruje? Jakie informacje przekazuje uścisk dłoni? Istnieją pewne subtelne i małe rzeczy, które mogą sporo powiedzieć o czyimś charakterze. Przedstawiamy 16 wskazówek, dzięki którym z łatwością przejrzysz innych na wskroś.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.