16 porad jak ochronić się przed wirusem na pokładzie samolotu

Uwaga! Wideo uruchamiaj ZAWSZE z włączoną blokadą reklam, bo wyskoczą reklamy i nieprzewidywalne okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz go i zatwierdź. Niektóre filmy wgrywają się i uruchamiają nawet 10-60 sekund (uzbrój się w cierpliwość). FILM NIE DZIAŁA? ODŚWIEŻ STRONĘ! Nadal nie działa? Zgłoś to a naprawimy (jeśli się da)!

Każdego dnia samolotami podróżują miliony ludzi. Nic dziwnego, że łatwo złapać jakiegoś wirusa na pokładzie. Nawet najzdrowsza osoba na świecie może zachorować. Mało miejsca, ludzie wdychający to samo powietrze, niska wilgotność – wszystkie te czynniki zwiększają ryzyko złapania paskudnego wirusa. Na szczęście istnieją metody, aby się przed tym ustrzec.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy plików wideo na serwerze - publikujemy linki i wklejki iframe ze stron zewnętrznych, których regulaminy zabraniają łamania praw autorskich. Roszczenia prawne kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z własnymi modyfikacjami.