16 japońskich zasad etykiety, które łamie większość obcokrajowców

Uwaga! Wideo uruchamiaj ZAWSZE z włączoną blokadą reklam, bo wyskoczą reklamy i nieprzewidywalne okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz go i zatwierdź. Niektóre filmy wgrywają się i uruchamiają nawet 10-60 sekund (uzbrój się w cierpliwość). FILM NIE DZIAŁA? ODŚWIEŻ STRONĘ! Nadal nie działa? Zgłoś to a naprawimy (jeśli się da)!

Jakie są typowe zwyczaje w Japonii? Wszyscy wiemy, że Japończycy są bardzo uprzejmi i gościnni, dlatego wielu podróżnych przed wybraniem się do Kraju Kwitnącej Wiśni stara się nauczyć co najmniej kilku najważniejszych zasad etykiety. Ale nie martwcie się. Japończycy są bardzo uprzejmi i wyrozumiali. Mimo to lepiej zaoszczędzić sobie wstydu i unikać błędów!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy plików wideo na serwerze - publikujemy linki i wklejki iframe ze stron zewnętrznych, których regulaminy zabraniają łamania praw autorskich. Roszczenia prawne kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z własnymi modyfikacjami.