15 prawdziwych rzeczy, które przeczą prawom fizyki

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Nie musisz być Einsteinem, aby zrozumieć podstawowe prawa fizyki. Ponieważ przedmioty zawsze spadają w dół, a dokładniej w kierunku środka ziemi, możemy spodziewać się sterty potłuczonego szkła, gdy tylko kubek wyślizgnie nam się z rąk – wielkie dzięki, fizyko. Lecz czy słyszałeś kiedyś o wodospadach, które płyną w górę zamiast w dół? Albo o przedmiotach, które zaczynają unosić się jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.