15 oznak, że jesteś wybitnie inteligentny, ale o tym nie wiesz

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Co sprawia, że jesteśmy ponadprzeciętnie inteligentni? Czy obdarzeni wysokim ilorazem inteligencji ludzie mają brzydkie pismo? Czy mówią sami do siebie? Zebraliśmy 15 zwyczajów, które wyróżniają z tłumu osoby obdarzone wybitnym intelektem. Spoiler: jeden z nich dotyczy żucia gumy, a jeszcze inny samokontroli przy suto zastawionym stole. Sprawdźcie, co oznaczają wasze nawyki i jak objawia się ponadprzeciętna inteligencja. Przed wami oznaki, które świadczą o tym, że jesteście inteligentniejsi, niż myślicie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.