15 niesamowicie pięknych, ale zarazem przerażających miejsc

Uwaga! Wideo uruchamiaj ZAWSZE z włączoną blokadą reklam, bo wyskoczą reklamy i nieprzewidywalne okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz go i zatwierdź. Niektóre filmy wgrywają się i uruchamiają nawet 10-60 sekund (uzbrój się w cierpliwość). FILM NIE DZIAŁA? ODŚWIEŻ STRONĘ! Nadal nie działa? Zgłoś to a naprawimy (jeśli się da)!

Fantastyczne miejsca i niewiarygodnie piękne krajobrazy istnieją nie tylko w bajkach, ale również w rzeczywistości. By docenić ich piękno, czasem trzeba zobaczyć je na własne oczy. Jednak wiele niesamowitych miejsc na naszej planecie nie cieszy się popularnością wśród turystów, bo trudno do nich dotrzeć. A może dlatego, że są zbyt przerażające? Na przykład North Yungas Road w Boliwii to jedna z najbardziej malowniczych, a zarazem najniebezpieczniejszych dróg na świecie. Co roku podczas krętej górskiej wspinaczki ginie tam ponad 200 osób, a brak poręczy wcale nie ułatwia sprawy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy plików wideo na serwerze - publikujemy linki i wklejki iframe ze stron zewnętrznych, których regulaminy zabraniają łamania praw autorskich. Roszczenia prawne kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z własnymi modyfikacjami.