14 powszechnych mitów o kosmosie, które pora obalić

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Dorastasz, wypatrując na niebie żółtego słońca. Słyszysz o ciemnej stronie księżyca i podziwiasz epickie starcia statków kosmicznych w swoim ulubionym filmie science-fiction, aż pewnego razu dowiadujesz się, że nic z tego nie jest prawdą. Dziś jest ten dzień – pora otworzyć oczy. Słońce nie jest żółte, nie istnieje ciemna strona Księżyca, a w próżni nie może tak naprawdę dojść do wybuchu. Te i wiele innych mitów, o których ludzie nie mają pojęcia, zostaną dziś obalone!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.