14 niebezpiecznych owadów, które właśnie pełzają pod twoimi stopami

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź. Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Ich małe stożkowate domki z ziemi, które wyglądają jak mini-wulkany, widać na niemal każdym podwórku. Mrówki są zazwyczaj nieszkodliwymi małymi owadami, niezwracającymi na człowieka większej uwagi. Po prostu robią swoje i ciężko pracują. Ale gdybyś postawił nogę niedaleko kolonii mrówek z gatunku Mymercia, lepiej uciekać, gdzie pieprz rośnie. Te małe stworzonka są jednymi z najbardziej przerażających owadów na świecie, ponieważ z ich pysków wystają podłużne szczęki zakończone ostrymi jak brzytwa ząbkami. Posługują się nimi w celu przytrzymania każdego nieszczęsnego zwierzęcia, które upatrzą sobie na posiłek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.