14 niebezpiecznych owadów, które przyprawią was o koszmary

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Przyroda jest wspaniała i zdumiewająco różnorodna. Nie wszystko w naturze jest piękne – istnieją stworzenia, które człowiekowi wydają się straszne i odpychające. Ale nawet rzeczy straszne mogą być fascynujące! Czy wiedzieliście, na przykład, że skolopendra olbrzymia osiąga długość ludzkiego ramienia? Albo, że pajęczyna czarnej wdowy jest w stanie unieruchomić nawet jaszczurkę, albo żabę?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.