13 rzeczy, o których przeznaczeniu mało kto wie

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Każdego dnia mamy do czynienia z ogromną liczbą różnych przedmiotów gospodarstwa domowego, z których większość jest nam znana od dzieciństwa. Wydaje nam się, że wiemy o nich wszystko, bo przecież co niezwykłego może się w nich kryć. I tu zaskoczenie – czasem niespodzianki ukryte są w najzwyklejszych rzeczach, a my nawet byśmy na to nie wpadli. Dlatego w dzisiejszym wideo opowiemy Wam o najciekawszych zastosowaniach zwykłych przedmiotów. Zapewne usłyszycie o tym po raz pierwszy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.