13 rzeczy, o których przeznaczeniu mało kto wie

Uwaga! Wideo uruchamiaj ZAWSZE z włączoną blokadą reklam, bo wyskoczą reklamy i nieprzewidywalne okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz go i zatwierdź. Niektóre filmy wgrywają się i uruchamiają nawet 10-60 sekund (uzbrój się w cierpliwość). FILM NIE DZIAŁA? ODŚWIEŻ STRONĘ! Nadal nie działa? Zgłoś to a naprawimy (jeśli się da)!

Każdego dnia mamy do czynienia z ogromną liczbą różnych przedmiotów gospodarstwa domowego, z których większość jest nam znana od dzieciństwa. Wydaje nam się, że wiemy o nich wszystko, bo przecież co niezwykłego może się w nich kryć. I tu zaskoczenie – czasem niespodzianki ukryte są w najzwyklejszych rzeczach, a my nawet byśmy na to nie wpadli. Dlatego w dzisiejszym wideo opowiemy Wam o najciekawszych zastosowaniach zwykłych przedmiotów. Zapewne usłyszycie o tym po raz pierwszy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy plików wideo na serwerze - publikujemy linki i wklejki iframe ze stron zewnętrznych, których regulaminy zabraniają łamania praw autorskich. Roszczenia prawne kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z własnymi modyfikacjami.