13 popularnych krajów, w których nie ma pociągów

Uwaga! Wideo uruchamiaj ZAWSZE z włączoną blokadą reklam, bo wyskoczą reklamy i nieprzewidywalne okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz go i zatwierdź. Niektóre filmy wgrywają się i uruchamiają nawet 10-60 sekund (uzbrój się w cierpliwość). FILM NIE DZIAŁA? ODŚWIEŻ STRONĘ! Nadal nie działa? Zgłoś to a naprawimy (jeśli się da)!

Zaczynacie dzień od kawy, potem wsiadacie do porannego pociągu, aby po godzinie zasiąść za biurkiem w swojej pracy. To codzienna rutyna dla milionów osób na całym świecie. Ale istnieją kraje, gdzie jest to po prostu niemożliwe – tam nie ma pociągów! Dla przykładu, jeśli kiedyś zdecydujecie się odwiedzić Islandię, to nie liczcie na podróżowanie po wyspie pociągiem. W tym kraju nie ma publicznej sieci kolejowej. W latach 30. XX wieku funkcjonowała tam kolej rolnicza w gospodarstwie mleczarskim na obrzeżach Rejkiawiku. Pociąg przewoził towary na terenie farmy, lecz kilka lat później pomysł zarzucono…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy plików wideo na serwerze - publikujemy linki i wklejki iframe ze stron zewnętrznych, których regulaminy zabraniają łamania praw autorskich. Roszczenia prawne kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z własnymi modyfikacjami.